Welkom!
In dit gedeelte van de website kunt u inloggen op de website. We kennen twee typen geregistreerde gebruikers: Leden van de GKv Pijnacker-Nootdorp en overige belangstellenden.
In dit gedeelte van de website kunt u inloggen op de website. We kennen twee typen geregistreerde gebruikers: Leden van de GKv Pijnacker-Nootdorp en overige belangstellenden.
Ds. R.T. te Velde
Duikersloot 75
2642 DT Pijnacker
Tel: 015-3610815 (werk)
Tel: 015-3613896 (privé)
E-mail: rt.velde @ hetnet.nl
Tevens contactadres voor de kerkenraad
G.L. Mast
015 - 3640504
e-mail: diaconie @ pijnacker-nootdorp.gkv.nl
Hemelvaart
(donderdag, 17 mei 2012, gisteren.)
Pinksteren
(zondag, 27 mei 2012, over 9 dagen.)
| Altijd op winst |
| Geschreven door Dolf te Velde |
| woensdag, 25 maart 2009 21:58 |
|
Preek van zondag 1 februari 2009. Lezen: Filippenzen 1: 1-26 Winst halen is in deze tijd niet makkelijk. Bedrijven duiken massaal in de rode cijfers. Banken moeten voor miljarden afschrijven op investeringen die bijna waardeloos worden. Het schijnt dat alle huishoudens in Nederland vorig jaar voor 152 miljard euro het schip zijn ingegaan door het instorten van de beurzen. Daar zitten dan wel de levensverzekeringen en pensioenen bij in. Als je geluk hebt, is dat gat in een paar jaar weer gedicht. Download hieronder de complete preek. |
| Laatst aangepast op zaterdag, 23 mei 2009 13:30 |
Het is geen probleem als de schrijver ervan het niet met het artikel eens is, maar de reacties moeten wel respectvol zijn. Graag 'on topic' (van toepassing op het onderwerp). Geen beledigende, onzinnige en haatdragende reacties s.v.p.
De beoordeling hiervan ligt bij de redactie van de website.
De redactie behoudt zich het recht voor reacties zonder verdere correspondentie te verwijderen, maar als de commentaarschrijver bereikbaar is (mailadres), zullen we wel ons standpunt proberen uit te leggen.