Welkom!
In dit gedeelte van de website kunt u inloggen op de website. We kennen twee typen geregistreerde gebruikers: Leden van de GKv Pijnacker-Nootdorp en overige belangstellenden.
In dit gedeelte van de website kunt u inloggen op de website. We kennen twee typen geregistreerde gebruikers: Leden van de GKv Pijnacker-Nootdorp en overige belangstellenden.
Ds. R.T. te Velde
Duikersloot 75
2642 DT Pijnacker
Tel: 015-3610815 (werk)
Tel: 015-3613896 (privé)
E-mail: rt.velde @ hetnet.nl
Tevens contactadres voor de kerkenraad
G.L. Mast
015 - 3640504
e-mail: diaconie @ pijnacker-nootdorp.gkv.nl
Hemelvaart
(donderdag, 17 mei 2012, gisteren.)
Pinksteren
(zondag, 27 mei 2012, over 9 dagen.)
| Maak een werkstuk van een kleurplaat! |
| Geschreven door Wim Priem |
| zondag, 27 september 2009 19:10 |
|
Van een regelmatige bezoekster kreeg ik een tweetal leuke tips om met de kleurplaten iets extra's te doen. Natuurlijk kun je een kleurplaat inkleuren. Maar er zijn ook andere dingen mogelijk.
Je kunt er bijvoorbeeld een plak-scene mee maken, door figuurtjes uit te knippen en op een andere achtergrond te laten plakken. Zie het onderstaande voorbeeld van de hemelvaart: ![]() Een andere tip is een tekening tweemaal printen en van een van beide een aantal lijnen te verwijderen, waardoor een 'zoek de verschillen' puzzel ontstaat! Rolinka, dank je wel voor de tips! |
| Laatst aangepast op zondag, 27 september 2009 19:14 |
Reacties
RSS lijst met reacties op dit artikel